40 відгуків
+380 (99) 958-43-45
+380 (96) 007-04-34
Материалы для строительства и отделки стен

Як правильно вибрати грунтовку.

Як правильно вибрати грунтовку.
Як підібрати грунтовку.
Ґрунтування є одним з основних видів робіт у підготовчих процесів перед початком опоряджувальних робіт. Існує великий асортимент різновидів грунтовок. Не правильний підбір грунтовки може призвести до негативних наслідків, аж до повного перероблення ремонту в цілому. Тому необхідно розуміти, яка грунтовка для чого може бути використана.
Всі ґрунтовки можна розділити:
· Грунтовки глибокого проникнення
·        Універсальні Грунтовки;
· Бетоноконтакт.
Грунтовка глибокого проникнення
Грунтовка глибокого проникнення являє собою акрилова дисперсія, модифіковані добавки. Основне призначення грунтовки високого проникнення, зміцнення пухких (слабких), пористих, сильно всмоктуючих підстав для подальшого проведення опоряджувальних робіт.
Принцип дії грунтовки глибокого проникнення простий.
До складу ґрунту входить акрил, стирол і вода, за нанесення цього складу на поверхню підстави потрапляють самі полімери які проникають в структуру матеріалу. Після висихання води ,залишається тільки суху речовину складу (акрил), який пов'язує(склеює) частки на молекулярному рівні.
Наноситься грунтовка глибокого проникнення від 1 до 2 шари.
Для подальшого проведення робіт необхідно дочекатися полого висихання грунту, інакше полімер не зможе склеїти матеріал і ефекту не буде.
В залежності від умов навколишнього середовища (температура і вологість), один шар висихає протягом від 4 до 6 годин. Але рекомендація досвідчених будівельників це початку опоряджувальних робіт на слід. день після нанесення ґрунту.
Грунтовка універсальна
Універсальна грунтовка застосовується з метою зниження вологопоглинання конструкцій і обезпыливание при влаштуванні оздоблювальних робіт.
Універсальними цей вид грунтовок називається тому, що можна використовувати на будь-якій поверхні і більшості видів робіт.
§ Пристрій плитки ;
§ Пристрій штукатурок (гіпсових, цементних, вапняних) ;
§ Підготовка поверхонь для стяжок і наливної підлоги;
§ Підготовка перед фарбуванням водоемульсійними фарбами.
§ Поклейка шпалер.
Універсальна грунтовка, забезпечує рівномірний вологопоглинання поверхні.
Властивості універсальної ґрунтовки.
· збільшений час роботи з клеями при монтажі керамічної плитки, а струм ж штукатурок та шпаклівок на підставах з великим вологопоглинанням.
· зменшуючи витрати фарби при фарбуванні поверхонь;
· при пристрої шпалер ,клей наноситься на підготовлену поверхню тим самим дає можливість забезпечити рівномірний шар.
· додатково такий грунт може зміцнювати поверхневий шар і улучшеть адгезію з розчинами.
Універсальні грунтовки добре підходять для роботи з матеріалами великого водопоглинання, а саме газобетон ,пінобетон, пористі блоки.
Бетоноконтакт та його застосування
Бетоноконтакт – адгезійна грунтовка з кварцовим наповнювачем ,для гладких щільних основ (бетон, глазурована плитка , OSB і тд.) перед нанесенням штукатурок, пристрій наливних підлог ,монтаж плитки . Застосовуються для зменшення водопоглинання пористих поверхонь ( газо-,пінобетон)
Найчастіше бетоноконтакт фарбують у рожевий колір. Зроблено це для того, щоб простіше визначати, загрунтований ділянка повністю чи є на ньому прогалини. Наявність будь-яких пропусків на обробленій поверхні може негативно позначитися на ефективності ґрунтовки.
Головне призначення матеріалу полягає в наступному:
Бетоноконтакт – це грунтовка, виключно для підготовки гладких зі слабким водопоглащением для подальшого нанесення штукатурки.
Монолітний бетон одне з найбільш маловпитующих підстав часто зустрічаються в панельних будинках. Допускається наносити бетоноконтакт на стару фарбу, керамічну плитку якщо видалити з поверхні неможливо. Ефективним буде цей грунт для обробки плит перекриття з метою підготовки перед нанесенням тонкого шару цементної штукатурки або гіпсових шпаклівок.
Основні властивості:
§ зниження водопоглинання стін практично до нульової позначки;
§ надає гладкої поверхні шорсткості що покращує адгезію .
Гіпсові штукатурки швидко твердіють ,тим самим віддають вологу . При нанесенні товстим шаром шпаклівки , це властивість може призвести до нерівномірного поглинання. Шпаклівка почне, «сповзати» зі стін ще до повного зчеплення з поверхнею, плівка бетоноконтакта дозволяє уникнути утворення такого ефекту. А додаткові крупиці мінеральної крихти на поверхні забезпечать додаткову адгезію з гіпсом.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner